Během své cesty světem copywritingu se postupně setkávám se zajímavými osobnostmi. Sleduji jejich prezentace na konferencích, účastním se jejich školení nebo čtu jejich texty. Vždy jsou pro mě inspirací a motivují mě k tomu, abych se profesně posouval dál.

Věřím, že minimálně pro začínající copywritery mohou být tyto osobnosti a jejich práce stejně inspirativní, jako pro mě. Proto se o ně s vámi rád podělím.

Pavel Šenkapoun

Kniha Pavla Šenkapouna Webcopywriting pro samouky pro mě byla vstupní branou do světa copywritingu. Určitě se k ní budu často a rád vracet. Vřele doporučuji.

Otto Bohuš

O Ottovi jsem se dozvěděl z výše citované knihy Pavla Šenkapouna. Na jeho webu jsem narazil na e-booky, které nabízí zdarma ke stažení. První jsem přečetl jedním dechem, druhého se nemohl dočkat a na třetí se těšil jako malý kluk. Žádná nudná teorie, ale přímo k věci a navíc srozumitelně.

Vladislav Bureš

Narazil jsem na něj díky CopyCampu, což je mimochodem skvělá akce, o které se později ještě určitě zmíním. Jeho přednáška na téma e-mailingu byla inspirativní, stejně jako způsob její prezentace. A to jsem již během svého akademického působení viděl desítky prezentací.